Książki

14 sierpnia 2015

urodzinowa promocja
Wydawnictwo ebookowo

Moje książki:

projekt Orli Dom - Andrzej-Ludwik Włoszczyński„projekt Orli Dom.
Studium koncepcyjne wersji użytkowych herbu i godła Rzeczypospolitej Polskiej”

ISBN 978-83-7859-508-3
stron: 142
formaty: PDF

Na 142 bogato ilustrowanych stronach formatu A4 zaprezentowałem prawie całość materiału porównawczego oraz prezentację wybranych kart Księgi Herbu RP. Jako dodatek ekstra umieściłem na końcu, za zgodą Autorów, dwa wywiady ze mną.

Kiedyś pisa­łem, jak inni, że nie tak, że brakuje, że można by. W pewnym momencie stwierdziłem, że to wszystko są bzdety, lanie wody przy kolejnej okazji, bo tak naprawdę wszystkie te dyskusje i utyskiwania obracały się w obszarze gdybań. Więc postanowi­łem pokazać wizualnie, o co chodzi.”

Wydawca:
Wydawnictwo ebookowo

 

 

Po co Ci logo? - Andrzej-Ludwik Włoszczyński„Po co Ci logo?”

ISBN 978-83-7859-543-4
stron: 264
formaty: PDF, ePub, mobi

Może to poradnik, może nie poradnik, przeczytaj i zdecyduj sam. Książka „PO CO CI LOGO?” powstała z moich tekstów pisanych w większości tu na blogu, ale też w 2+3D, Beauty&Business i Visual Communication.  Na 264 stronach piszę o sprawach związanych nie tylko z projektowaniem znaku, ale i szerzej o wizerunku,  jego zagrożeniach, a także wielu sprawach łączących się, z tym projektowaniem i budowaniem wizerunku, w sposób pośredni i bezpośredni. Jest zatem trochę  do poczytania i przemyślenia. Co prawda niektóre tematy wywoławcze straciły aktualność, ale to, co przy ich okazji pisałem można spokojnie odnieść do wielu aktualnych sytuacji. Wystarczy wyciągać wnioski z cudzych błędów. I tak na to spójrz Drogi Czytelniku.

Wydawca:
Wydawnictwo ebookowo

 

 


14 sierpnia 2015


skomentuj
*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*
 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy